Internet nás baví ...
Založení a správa kampaní

Založení a správa kampaní

Založíme profesionální PPC kampaně, které budou plnit veškeré Vaše očekávání a věnujeme jim tu nejlepší péči.


ZALOŽENÍ A SPRÁVA PPC aneb  VYZKOUŠEJTE SKLIK A ADWORDS

 

ZALOŽENÍ PPC KAMPANÍ

•  Chceme mít se všemi našimi klienty nastavenou férovou a úzkou spolupráci  - věříme, že otevřená komunikace je jedním z hlavních kritérií úspěchu.

•  Abychom se mohli co nejefektivněji starat o Vaše investice do PPC, potřebujeme mít předem jasnou představu o tom, jaké mají být cíle správy a co budeme vyhodnocovat – když je cíl je i cesta.

•  Cíle si musíme vzájemně odsouhlasit, aby pro obě strany dávali smysl a byli reálné – je pro nás důležité, abychom splnili vše, k čemu se zavážeme.

•  Krok po kroku probereme, jak těchto cílů dosáhnout a jak postupovat – chceme, aby bylo vše transparentní a jednoduché.

•  Po vzájemném rozboru určíme, kdy je kampaň efektivní a hranici, za kterou již jít nemůžeme – vždy musíme hlídat klientovi náklady na kampaň a reálnost jejich návratu.

•  Pravidelným reportováním výsledků kampaní budete mít přehled o tom, jak se kampani daří – není nic příjemnějšího, než mít detailní přehled o tom, za co platím.

•  Dohodneme změny, které by se měli stát u Vás – bez vzájemné komunikace a podpory to dlouhodobě nefunguje (např. úprava cílové URL na webu)

 

SPRÁVA PPC KAMPANÍ

S PPC kampaněmi je to jako se vším, co člověk v životě dělá. Když se chcete dobře postarat o Vaše nové auto, máte dvě možnosti. Můžete si vše udělat sami. Pravidelně hlídat hladinu oleje, náplň do odstřikovačů, brzdovou kapalinu, vzorek na pneumatikách, kde hučí jaké ložisko atd. To Vás bude stát čas a mnoho úsilí, protože když nejste odborník v oboru, trvá někdy dlouho vybrat třeba jen správný typ oleje. A když to náhodou popletete, bude Vás to stát hodně peněz za opravu všeho, co se díky té chybě pokazilo.

Nebo ho můžete svěřit do péče autorizovaného servisu. Víte, že se nemusíte o nic starat a všichni tam přesně vědí, co mají dělat. Vy si jen dáte na recepci dobrou kávu a ostatní se starají. K Vašemu autu mají potřebnou dokumentaci a už stejných typů servisovali stovky, takže i obrovskou zkušenost. Dokonce Vás upozorní i na závady, kterých byste si nevšimli, protože na to nemáte správnou  techniku, nástroje atd..

My jsme v tomto případě autorizovaný servis. Máme veškeré prostředky a nástroje na to, abychom se dobře postarali o Vaše kampaně. Budeme je spravovat tak, abyste ušetřili peníze, měli více relevantních uživatelů na webu a tím se i zvýšilo množství obchodů, které uděláte. Výsledek pro Vás = peníze a zisk.

 

Nabízíme několik různých úrovní správ kampaní, vždy podle individuálního posouzení zákazníka a jeho potřeb.


AUDIT VAŠICH STÁVAJÍCÍCH KAMPANÍ

Jestli už jste někdy dříve PPC kampaně vyzkoušeli a chcete si nechat udělat nezávislý audit, jsme tu pro Vás. Naši optimalizátoři se Vám na kampaně podívají a předají Vám doporučení, jak s nimi pracovat dále, nebo jak je udělat ještě efektivnější.