Internet nás baví ...
Příprava webu a e-shopu

Příprava webu a e-shopu

Udělat nový funkční web není už dávno jen tisíce slov a pár hezkých obrázků. Provedeme Vás výrobou od A - Z.

 

PŘÍPRAVA WEBU nebo E-SHOPU


Udělat nový funkční web není už dávno jen tisíce slov a pár hezkých obrázků.

Abychom přesně splnili očekávání, které od tohoto online obchodníka chcete získat, držíme se osvědčených postupů a zkušeností.


Prvotní analýza

Důležitým faktorem při výrobě nového webu, nebo e-shopu, je porozumění a poznání cílové skupiny, pro kterou je web určen. Vždy přistupujeme k zadání individuálně a pokládáme si několik základních otázek.

Pro koho je web určen? Jak se chová tato cílová skupina? Jakou má funkci nová stránka a jaký cíl má být splněn? Bez této analýzy se můžete vyrobit hezkou internetovou prezentaci, ale očekávání, které od ní máte, naplněna nebudou, nebo jen částečně.


Návrh webu

Jak bude vypadat struktura webu, rozmístění položek e-shopu, kde budou funkční prvky na stránce?

Aby vše proběhlo od zadání až do realizace podle Vašich představ, seznámíme Vás s jednotlivými grafickými a funkčními návrhy. Teprve po jejich odsouhlasení se dále pustíme do testování.

 

Testování webu

Při každém projektu nejprve testujeme prototyp stránky na reálných uživatelích a hledáme možné problémy, abychom mohli dojít k lepšímu řešení. Zjistíme-li nějaký funkční nedostatek v této fázi, celkem snadno a za krátký časový úsek ho opravíme. Když bychom tuto fázi přeskočili, web by vzali do rukou grafici a programátoři, mohli bychom vyhodit desítky hodin práce. Tedy testujeme předem.


Grafika a programování webu

V této fázi už mají hlavní slovo grafici a programátoři. Pracují na Vašem řešení a díky možnosti konzultací s ostatními členy realizačního týmu, vzniká pod jejich rukama nový atraktivní a přitom dokonale funkční web. Grafika se nasadí na vlastní administrační systém, abyste si mohli vše později pohodlně editovat.

Samozřejmostí je vždy responzivní design. To znamená, že Váš web, nebo e-shop bude vždy dobře čitelný i na mobilních telefonech, tabletech a ostatních zařízeních.

 

Nasazení a realita

Když je dílo hotovo, web naplněn kvalitním obsahem, na kterém průběžně pracuje náš copywriter,můžeme to spustit. Je třeba ho vyzkoušet v neúprosném konkurenčním prostředí online světa.

Nebojíme se konfrontace a společně s Vámi sledujeme, jak si stánky vedou. A pak už jen optimalizujeme, hledáme nová vylepšení a hodnotíme s Vámi, zda web plní své cíle.


Proč si nechat vyrobit nový WEB, nebo ESHOP u MARKETING REVOLUTION?
  • Máme s weby a e-shopy dlouholeté zkušenosti a umíme to
  • Profesionální grafické zpracování webu je samozřejmostí
  • Responzivní design stránek je základem každého našeho řešení
  • Nastavujeme, měříme, vyhodnocujeme, komunikujeme
  • Vlastní administrační systém, na kterém jsou weby a e-shopy nasazeny